Vodní hadi

18. července 2011 v 20:37 | Anna |  Kryptozoologie
V následujícím článku se Vám představí tři nejzajímavější případy celosvětového fenoménu tajemných "hadovitých" oblud.

1) Nabau

V okolí řeky Rajang na Borneu se z vrtulníku podařilo vyfotografovat záhadného tvora, dlouhého kolem třiceti metrů. Šlo o gigantického hada.
Podle charakteristických znaků se zřejmě jednalo o obrovského hroznýše. Jeho kůže měla načernalý odstín a hlava se podobala dračí, čelisti prý dosahovaly na hada nezvyklé délky.
Domorodí obyvatelé tvora nazývají Nabau a mají z něj panickou hrůzu. Odborná veřejnost snímek označila za podvrh, přesto některé asijské denníky poukázaly na fakt, že byl nedávno v Kolumbii objeven obrovský had Titanoboa cerrejonensis, který se pozorovanému objektu nápadně podobal. Jeho rozměry však byly o poznání menší - i navzdory tomu, že se jednalo o největšího dosud objeveného hada. Zde je fotografii pořízená z vrtulníku:

A druhá, která byla pořízena krátce po té první:

Podle některých výpovědí měří Nabau až 100m, ale jiné realističtěji poukazují na "pouhých" třicet.

2) Naga Seri Gumum

Jezero Chini, které leží v Malajsii, je tvořeno rozsáhlým komplexem vodních nádrží, které vzájemně spojují další vodní toky. Právě tato plocha má údajně skrývat pradávné tajemství zvané naga Seri Gumum. Jedná se prý o obrovitého ještěra s hadovitým tělem, šedozelenou kůží a hrozivou dračí hlavou. Ve vodě se prý tento tvor pohybuje vlnivě a velmi rychle. Takto popsal setkání s vodním drakem v roce 1999 pan Idiris:
"Poklidná hladina jezera se náhle rozvířila. S hlubokým odfrknutím se prudce vynořila hlava podivného zvířete. V nízké lebce zářily obrovské žlutě zbarvené oči. Z tlamy šlehal dlouhý jazyk. Mohutná hadovitá šíje se tyčila víc jak metr nad vodou. Trup jsem v tom zmatku nezahlédl. Šíleně jsem se lekl a pustil pádlo. Loď zpomalila. Monstrum zíralo přímo na nás. Pak se potopilo. Trvalo chvíli, než jsme zahlédli, jak pluje asi o třicet metrů dále. Nabralo rychlost a vytrvale kroužilo kolem člunu. Jeho dlouhé hadovité tělo se v obloucích vynořovalo nad hladinou a vyvolávalo vlny."

3) Švédský jezerní had

Povrch těla je tvořen černou až černohnědou kůží, šíje plynule přechází do velmi dlouhého hrbolatého těla, které může měřit až třicet metrů a z brady na malé hlavě visí žíňovité vousy. Takto dle svědectví vypadá obluda ze švýcarského jezera Stor sjön, které je se svou rozlohou 156 kilometrů čtverečných a hloubkou až 90km pátým největším jezerem Švédska. O tom, že skrývá tajemnou obludu, se roku 1973 přesvědčil i porybný Ragnar Björk. Když před ním proplul podlouhlý tmavý předmět, nejprve se domníval, že se jedná o kmen stromu. Ten se však záhy po nabodnutí pádlem vztyčil do vzpřímené polohy a s hlubokým zasyčením zaútočil ocasem. Björk se ještě dlouho poté musel vzpamatovávat z mocného šoku.
Obrázky: časopis 100+1
 


Komentáře

1 Keta | Web | 18. července 2011 v 21:41 | Reagovat

(Článek nechám na později xD)

- Ale jednou jsi napsala, že nenávidíš angličtinu a když jsem se oháněla, že je anglická, řekla jsi, že bojkotuješ VŠE, co má co dělat s Amerikou!
- Jedna léčitelka jednou řekla mé matce: "Samozřejmě, že je pro děti zdravé, když chodí ven. Ale myslíte si, že to pro ně bude zdravé, i když je tam DONUTÍTE jít?" Samozřejmě, že moje máma pochopila, jak je to myšleno a od té doby mě nenutí. Protože když někomu něco nutíš, jednoduše už je to zlo. Ano, přesně to tvrdím, ať to zní jakkoli nelogicky.
- Já nejsem své tělo. Dobře, mozek mi říká, jak se mám o tělo postarat, ale neberu ho jako toho, kdo hodnotí situaci a utváří názory. Kdybys někdy našla rozdíl mezi mozkem a myslí, netvrdila bys mi, že neposlouchat mozek je nemožné...
- Nevím, jak to myslíš, ztrácím se ve výrazech, které používáš :D Proč by nemělo záležet na tom, že jsou si všichni rovni, protože všichni jsou schopni milovat?
- Ok, biologii necháme být.
- Jenže já tě viděla zmínit se jen o druhé věci, kterou jsi následně odůvodnila tou první věcí Oo
- Lara týrání zvířat nepodporuje! Oo
- Takže svou nenávistí zachraňuješ Američany před týráním? Cha!
- Ale... ty si tedy představuješ bohy jako vyšší bytosti, které nemají na práci nic jiného než že moralizují? Oo Viděla jsi někdy, aby třeba žirafa měla morálku? Kdyby to bylo tak úžasné, proč by to neměla i všechna ta tisíkrát lepší zvířata než jsou lidé?

2 Keta | Web | 18. července 2011 v 21:49 | Reagovat

(K článku)
Jéé, vodní draci ^^ Navíc čínští draci :3 (i když mám radši evropské xD)
Třeba na sebe vzali nějací jemnohmotní draci fyzickou podobu! ^^ To by byla skvělá zpráva, pokud to skutečně umí :D Popisy perfektně sedí na asijské draky, takže věřím, že jde o draky *juhú, draci!* :-D

3 Skříteček2 | Web | 18. července 2011 v 22:07 | Reagovat

Ta první fotka je hrozná, přijde mi, že had je neúměrný ke krajině a fotografie tím vyvolává pocit nepravosti.

[2]: Klídek xD

4 sarafína | 18. července 2011 v 22:57 | Reagovat

Podobný článek jsem tu myslím již viděla, akorát měl jiný obsah... A ta historka o setkání s vodním drakem by mohla mít pokračování. Jen škoda, že ten had/drak nebyl vidět zblízka, ráda bych se na jeho dračí hlavu podívala. A ta první dotografie mi připadá hodně reálně a vypadá, že i nebyla nijak uprvane a(Kromě toho kruhu).
Mimochodem-Nádherný design, moc se sem hodí a doufám, že zde bude co nejdéle!:)

A teď ke Tvému komentáři-
Vždy jsem si ketu představovala jako bílou (Avšak někdy i namodralou) vlčici s andělským hlasem. Jak říkáš, dokonale se to k ní hodí. A mimoto jsem se jí jednou přes skype ptala, jestli by se mnou nepohovořila přes volání, ale říkala, že nechce, abych slyšela její hlas a chce, abych si ji představovala jako vlčici s andělským hlasem. Nevím, jestli mi tehdy četla myšlenky, nebo ví, že si ji tak představujeme, nebo že si tak sama sebe představuje také ^^ :D.

5 Avanti Auditore | Web | 18. července 2011 v 23:32 | Reagovat

Ta druhá fotka je skôr hadica... alebo dajaká odpadná rúra či čo .... a to prvé je klipart :P Ale i tak= nápad článku je dobrý. Milujem hady a hlavne veľké hady XD Fakt veľa informácii ale netreba napísať zdroj alebo si to písala všetko sama?

6 Skříteček2 | Web | 19. července 2011 v 10:58 | Reagovat

Uvítala bych možnost psát oficiální anotace, ale jak toho docílit?

7 Keta | Web | 19. července 2011 v 12:10 | Reagovat

- Hm, je to zajímavá otázka, odpověď je jediná: Nemá smysl řešit nic z toho, co tady řešíme, protože se nám nikdy nepodaří přesvědčit tu druhou, aby změnila názor...
- To o té lečitelce, jsem použila jen proto, abys věděla, že té teorii věří i více lidí, než jen já. Mozku to zkrátka zní nelogicky, ale mysl to chápe.
- Kdepak. Nemluvím o myšlení, ale o mysli :D Už jsem ti to přece vysvětlovala ^^ Mozkem přemýšlí naše tělo a myslí naše duše. A obávám se, že to je důvod našich hádek - ty to bereš logikou mozku a já logikou mysli ^^  
- Já myslím, že je láska silnější než ostatní emoce. Díky lásce přece žijeme. Ne díky radosti, smutku, nenávisti... Ale díky lásce.
- Možná by se hodilo, kdyby sis napřed přečetla, co jsi napsala a potom moje odpovědi, třeba by ses neztrácela... ^^ Zmínila ses o tom, že Lara není milovníkem zvířat (což jsi nazvala druhou věcí) a následně jsi to vysvětlila tím, že tě rozčiluje (což jsi nazvala první věcí.)
- Já - bohužel, ach má zlatá nevědomosti - vím, jak ty podmínky vypadají a už nesčetněkrát jsem kvůli tomu ronila slzy... Ale ty si snad myslíš, že maso se jí jenom v Americe, nebo co?!
- Cože tvrdím? Vždyť vůbec nevím o jakém týrání tady mluvíš Oo
- Pokud to mají jen lidé a - třeba - někteří primáti, pak tvrdím, že je morálka stejně ubohá jako její nositelé Oo
- Pouze pro lidstvo? V tom případě zůstávám u svého předešlého názoru. Náboženství je dobré jedině k tomu, aby si lidé nepřipouštěli myšlenku, že jsou neomezení vládci planety...
- Hah, no samozřejmě, že když na něco nikdo nemyslí, pak to není... Ale proč mi to říkáš? :D

8 Avanti Auditore | Web | 19. července 2011 v 12:15 | Reagovat

Mno, jasné že si to písala ale to všetko ti len tak napadlo? Musela si to niekto vidiet, v nejakom časopise alebo tak...

9 Keta | Web | 19. července 2011 v 13:12 | Reagovat

- Neříkám kvůli, ale díky. Zrodili jsme se z lásky a ještě jsme nezemřeli díky lásce. Naděje nás podle mě stvořit nemohla Oo
- Ale ano, vysvětlila! :D Když jsem tě obvinila, že se neprávem utrhuješ na Laru, že není milovníkem zvířat, napsala jsi, že tě akorát rozčiluje :D
- Všechny velkochovy jsou hnusné Oo Všechny do jednoho. A copak je hamburger jediný způsob pojídání masa? :-O
- Týrání Američanů ve velkochovech? Oo

10 Skříteček2 | Web | 19. července 2011 v 13:20 | Reagovat

V menu ti nefunguje odkaz na hledání, správná adresa je http://annapichnerova.blog.cz/hledani ;)

11 Kiára | 19. července 2011 v 13:28 | Reagovat

Potkat jednoho z nich, tak se z toho asi do smrti nevzpamatuju

12 Lara | 19. července 2011 v 13:29 | Reagovat

Lai , já NEPODPORUJU týrání zvířat ! A jsem milovníkem zvířat , ale prostě JÍM MASO jako normální člověk ! Je to součást mé stravy a ano , NĚKDY si hamburger koupím ale stejně upřednostňuju cheeseburger . Jestli tím , že si kupuju "americké" maso podporuju týrání zvířat , tak bys měla z tohohle nesmyslu obvinit každého druhého člověka na zemi . :/

13 Keta | Web | 19. července 2011 v 15:52 | Reagovat

- A myslíš si snad, že člověk, který zná jen "jíst a spát" nežije nějakou nadějí? Myslíš si, že jeho naděje mají menší cenu, než jiných lidí?
- Copak si myslíš, že ty velkochovy jsou jenom na maso do hamburgerů? Oo
- a) Ale vážně, hamburgery jí přes padesát procent lidstva, dokonce i ti tví milovaní Němci!
b) Ale vždyť se na to ptám pořád dokola :D Tím, že nenávidíš Američany zabraňuješ týrání zvířat ve velkochovech? JAK? Velkochovy nejsou jenom v Americe - proboha - a nenávistí stejně ničeho nedosáhneš Oo

14 Lara | 19. července 2011 v 16:36 | Reagovat

Jenže já MILUJI zvířata - ať už si myslíš co chceš . Neznáš mě , a když mě obviňuješ jen kvuli tomu že jím maso a tím podporuju týrání zvířat , tak by ses nad sebou měla zamyslet . Maso jí prostě většina lidí na zemi - až na vyjímky - a také je nikdo neobviňuje z toho že podporují týrání zvířat . Já prostě maso jíst budu , ale budu i milovat zvířata . Tohle jde . Rozhodně se nesnížím k tomu aby se můj oběd skládal ze salátu a sklenice vody a k večeři jen jablko .. to opravdu ne .

15 deinonych | Web | 19. července 2011 v 16:41 | Reagovat

Ty brďo takovej had! I když ta druhá fotka nevypadá moc věrohodně.

16 Keta | Web | 19. července 2011 v 18:18 | Reagovat

- Dobrá, moudrost. Ale kdo kdy řekl, že člověk, který zná jen "jíst a spát" je moudrý? Copak se ve škole učíme moudrost? Cha, ne, vůbec. Čím víc se toho člověk naučí, obávám se, že tím víc se vzdaluje své přirozené moudrosti, své mysli, protože poslouchá mozek... Sarafi o mě říká, že jsem moudrá a ne kvůli tomu, že bych uměla mluvit čtyřmi jazyky a zpívala operu Oo Přiznám to - jsem tupý povaleč. Zabraňuje mi to podle tebe v tom, abych byla moudrá? Mám nižší hodnotu než ostatní lidé?
- Kvůli hamburgerům nenávidíš veškeré maso? Hm, zajímavé.
- a) Bohužel jsem od tebe vždy slyšela kritiku pouze Američanů, když jsi mluvila o hamburgrech... V životě jsem tě neviděla napsat "Nenávidím Němce, kteří jedí hamburgery"...
b) Ale, jako u předchozího, proč viníš jenom Američany?
- Moment, proč by nebylo vše, co řekneš, vzájemně provázáno? Je to snad součástí jednoho celku - tvého názoru, ne? :D

17 Lara | 19. července 2011 v 19:59 | Reagovat

To měla být nějaká narážka na to co jsem napsala ?

18 Karol Dee | Web | 19. července 2011 v 21:54 | Reagovat

Toho Nabau bych fakt potkat nechtěla, ale z těch tří mi připadá nejreálnější...

19 Keta | Web | 19. července 2011 v 22:03 | Reagovat

- Páni a to tak miluješ školu i přes to, že tam mají cenzurované učebnice? :D
- Ale jak se pozná hlupák? Oo Slovní zásoba, řekněme pod 200 výrazů a neschopnost mluvit? Oo Ale - ptám se znova - mám nižší hodnotu než ostatní lidé, jen proto, že nezpívám operu a nemluvím čtyřmi jazyky? Kdy je člověk tak hloupý, že ztrácí hodnotu? Když se drží toho, jaký by měl být? Tomu říkáš hlupák?
- Takže ty nenávidíš maso? Och, zvláštní. Máš nějakou představu o tom, proč jsme byli stvořeni jako všežravci? Oo Samozřejmě, že se mi nelíbí způsob, jakým se součastní lidé dostávají k masu (dle mého názoru by si ho měli ulovit -_-), ale nenávidět maso? Lol :D
- a) Tak proč jsi rovnou neřekla "Nenávidím Američany - a ehm, Němce trochu taky, ale o tom mluvit nechci, protože nenávidím Američany." Oo Je to od tebe opravdu hezké, nevinit Němce kvůli tomu, že můžeš vinit Američany!
b)
1) Proboha, ona snad byla nějaká anketa "Který národ jí nejvíce hamburgerů?" Jak proboha můžeš vědět, kdo co jí? Oo
2) A spousta jiných národů zase jiných způsobů jak jíst maso... -_-
3) Tak si to shrneme, nejhorší vlastnosti, které může lidstvo mít, jsou: Jíst, poslouchat svou vládu (panečku, to je hřích!) a - lol - jíst maso. :D
A pozor, co dělají Němci? Jedí - překvapivě maso - a, dozajista, poslouchají svou vládu, nemám pravdu?
- Lol, omlouvám se, pokud ti bude připadat, že něco z toho, co píšu uráží tvou inteligenci, ve skutečnosti jde o mou inteligenci, která je na tom špatně ^^

20 Kiki ツ | Web | 20. července 2011 v 9:06 | Reagovat

Týjo, to tumu můžeme rovnou říkat lochneska :D ale pěknej článek, moc se ti povedl, není nudnej a aspoň o něčem je :D :)

21 Skříteček2 | Web | 20. července 2011 v 12:10 | Reagovat

To ne, takovýhle amatérský blog by se neobtěžovali ani navštívit...

22 Keta | Web | 20. července 2011 v 14:32 | Reagovat

- Ach ne! *tváří se zhrozeně* Ty tedy tvrdíš, že život psa má menší hodnotu než ten lidský?!
- Hah, ano, má moudrost ovšem pramení pouze ze schopnosti poslouchat svou mysl, svou duši. A naučila bych se to mnohem dřív, kdybych nemusela chodit do školy, poznávat zbytečná fakta a žít kulturně -_-
- Duševní potřeby je teda co? Opera? Jazyky? Škola? Naším jediným životním úkolem je postarat se o tělo. Vymýšlíme si takové hlouposti jako je umění, abychom zapomněli na to, že nevíme, proč se o to tělo vlastně máme starat! A ty tvrdíš, že ten, kdo nepotřebuje zapomínat na důvod svého žití je bezcenný?
- Dobrá, na to, jak se maso ocitá na našem stole mám stejný názor. (Ale ocitá se tak všude, ne jen v Americe - to aby sis nemyslela, že se vzdávám! :D)
- a) Ale za co si to Američané zaslouží více? Proč by si to měli zasloužit více Američané, když právě TI nám pomáhali bojovat proti Němcům?!
- Ne, není to logické, protože ty nenávidíš veškeré maso, jak jsme se o kus výše dozvěděli. Já od tebe navíc vždy slyšela jenom, že Američané jsou ti nejhorší na světě, protože jedí hamburgery DD: Proč by nemohli být nejhorší na světě Japonci??
3) Děkuji *mává nadšenému publiku* Snažila jsem se to psát vtipně :D
- Proboha - cože? - co ty víš o tom, jaká je Americká vláda? Jestlipak to nejsi ty, kdo se tady považuje za boha, když takhle nepokrytě kritizuješ Oo Jak může vláda sužovat lidstvo, když mu dává tolik práv, jako v Americe? "Sužováním lidstva" nazývám tyranii, kdy nikdo nesmí vyjádřit vlastní názor, ani se nijak jinak zprotivit své nuceně milované vládě D:
- Chceš mi tvrdit, že americká vláda má co dělat s lidskou inteligencí? :D
- Jak už jsem napsala - Amerika na rozdíl od jiných toleruje, že má každý svůj názor, tam tě nikdo nezabije za to, že budeš TAKHLE kritizovat!
- Jak obětovat? Proboha, co asi zmohli proti teroristickému útoku?!
- Hm, o bin Ládina se nezajímam, netušim o jakých důkazech mluvíš :D
- Trestuhodný? Možná v tom tvém Německu. A Americe to trestuhodný zločin není, protože v Americe není tyranie ^^
- Lol, cože? :D Jak to, že by neexistoval? Kdo jsou teda teroristé? Chápci, co si jen tak bez příčiny dávají na tělo výbušniny? A vybuchují si pro radost? :D Hm, pokud je ten nepřítel vymyšlený, jsem ráda ^^
- Lool, obdiv? Neuvěřitelné, za co? Dobře, slovo "špatně" sice bylo trochu zveličené, můj mozek je na tom ještě hůř než špatně, ale... :D

23 Keta | Web | 20. července 2011 v 17:28 | Reagovat

- Ale ano, mluvíš o psím, copak už jsi zapomněla na ten citát, kterým ses tu oháněla? "Voda a chléb stačí k psímu životu"? - Tím dáváš najevo, že lidé, který jsou - dle mé mysli - tak strašní, že se odtahují od toho, čím by měli být a nežijí jako psi, mají větší hodnotu než psi!
Hah, divné mi to nepřijde. Já spíš mám něco proti tomu, když lidé učí psy zpívat operu Oo
Tedy, z mého pohledu, Hitler věřil, že psy je možno stejně zničit jako lidi? Že je možno i psům ublížit tolik, že by zapomněli na své duše? To je od něj teda hezká myšlenka, pche!
- Ne, nepřišla. Nebo přinejmenším ne, v životě takovém, jaký by měl správně být. Ta nesprávná fakta se možná hodí pro nesprávný život... ale já chci žít správně!
- Ano, "duševní potřeby" jsou tedy zbytečné.
- Hahah, omlouvám se, umění je pěkná, zábavná blbinka, to přiznávám, i já mám umění ráda... Ale z pohledu duše je to vskutku hloupost :D
- Máme dokonce dvě mentality, hehe ^^ Ta první - mysl - je přirozenou součástí naší duše, měli jsme ji i před tím, než jsme dostali těla a taky nám zůstane, až těla ztratíme. Je to jednoduše naše součást. Ta druhá - mozek - souží pouze k tomu, aby nám pomohla ochránit a postarat se o tělo. Není k tomu, aby přemýšlela nad věcmi mezi nebem a zemí. Naše duše tělu nerozumí, to dokáže jenom mozek. Mozek má instinkty.
Schopnost mozku přemýšlet, je k péči o tělo a schopnost mysli přemýšlet je dost dobře ke komunikaci s anděly a k lásce. ^^ Protože mozek lásce nerozumí.
- A hamburger je očividně to nejhorší prostřednictví... -_-
- a) Přesně ^^ Proto je mám tak ráda.
-
-) Lool, prej "nejsou hloupí" :DD Pobavilas ^^ Proč by nemohli být Japonci hloupí? Přijde Japonec, řekne "Já jsem hloupej" a ty hystericky vykřikneš "Ne, nejsi, nejsi hloupej, protože jsi Japonec a Japonci nejsou hloupí!" xDD
-) Páni, jsou ještě horší, než jsem myslela :D

3) Ne, v životě jsem neotevřela noviny, v životě jsem v televizi nesledovala zprávy a v životě jsem nečetla zprávy na Novinkách :D (kromě takových hloupých zpráv, jako třeba, že lvice v zoo stála u skla a lízala ho :D)
- To víš, že mají práva, v Americe se smí téměř všechno... Proto je to tam taky občas trochu drsný :D
- Nemožné, to zní přímo neuvěřitelně ^^ Proč by někoho zavírali bez důvodu? Spíš bych řekla, že tam nezavřou ani ty s důvodem, protože jsou na to moc líní ^^
- Všichni jsme sledováni, Lai. *povzdech* Jsme sledováni těmi, kteří dělají sčítání lidu :D Samozřejmě, že jim musíme na papírky vypsat spoustu nelogických informací, ale oni to všechno stejně dávno vědí, protože nás sledujou! :D
- Právě proto, že má každý svůj názor je přece v Americe každý osobností, ne? ^^
- Mno právěže nechápu :D *Je nám líto, ale mluvíte s člověkem americké inteligence* xP
- Ne, pokud v Rusku Rus nesouhlasí se svou vládou, bude zabit Oo Ale v Americe ne.
- Uh, ne, nechápu Oo
Vždyť to je hloupost! Oo "Volte nás, protože za naší vlády budou padat domy"? Oo Nebo nebudou? Ne, fakt nevím o čem mlvuíš :D
- Zajímalo by mě, čemu říkáš "skutečná demokracie". Je náramně demokratické, způsobit světovou válku, aby se k moci dostal "ten nejlepší stát z nejlepších" :D
- Hm o Libii nic nevím, každopádně pokud hlavní myšlenkou míníš to, že nejde o Ameriku, pak Amerika může být druhým nejdemokratičtějším, hah ^^ Každopádně, mluví se o Libii... Takže hlavní myšlenkou může být i to, že jím není Německo ^^
- Ne ve jménu lepšího světa, ale ve jménu jejich boha *lol, jak se jen jmenoval :D* Mno, to je fuk, prostě tamtoho boha, stejně netoužím vyslovit jeho jméno ^^
Není možné, aby je najímali, když se jich sami bojí Oo
- Tak děkuji, i když si to nezasloužím :D

24 Keta | Web | 20. července 2011 v 20:22 | Reagovat

Oh my, to říká ta pravá Oo Viděla jsi vůbec délku svého komentáře?

- Ale proč by se měl člověk chovat jinak než pes? Jediný rozdíl mezi nimi by měl být ten, že člověk jako všežravec požívá i rostlinnou stravu. Oo
- Přišlo mi divné, že si myslíš, že by mi to mělo přijít divné :D
- Ten "prapodivný výklad" je můj pohled na věc a ano, chtěl je zničit, protože tvrdil, že je možné, aby měli inteligenci! Pokud podle něj klesli psi tak hluboko, že mohou mít lidskou inteligenci, pak tvrdím, že je to od něj ošklivé! *nasadí uražený výraz* Protože inteligence je urážkou nejen lidského myšlení, ale i psího, pokud skutečně věříte, že by psi mohli mít v hlavě něco jako inteligenci!
- Ano, být součástí hejna/smečky/skupiny, poslouchat vůdce, pokud nějaký je a celý život pečovat o tělo.
- Ach, Lai, život žijeme pouze jako zkoušku odvahy naší duše. Máš nějakou představu o tom, proč život nenazývat více méně zbytečným? :D
- Nope, láska je něco mnohem většího. Láska je vše. Láska je síla stvoření a bytí. Matka Příroda není téměř nic jiného než sama láska. ^^ Láska byla, je a bude. Před životem, v životě, i po něm. ^^
- Nejspíš máme rozdílný názor na to, co je duše :D Ne, říkám, není. Duše jsme MY. Duše je naše pravá existence - ne existence těla, ale duše. A umění je něco, co vymyslel lidský mozek. :D Něco, co vymyslelo tělo.
- Protože schránka neumí milovat ^^ Láska náleží duši, ne tělu. Ano, ve fyzickém životě, kdy je třeba se starat o tělo patří možná mozek k hlavnějšímu myslícímu středisku, protože rozumí tělu. Ale schopnost milovat, utvářet názory a rozumnět - rozumnět tomu, proč tu jsme a proč co děláme - náleží mysli a když se o to pokouší mozek, končí to katastrofálně ^^
Navíc - mysl máme, protože jsme ji vždy měli. Je to prostě naše součást a nemůžeme ji odtrhnout a zahodit, když na čas dostaneme tělo se schopností rovněž přemýšlet.
- Jak už jsem řekla - snaha mozku, pochopit lásku, končí špatně. Tato fyzická dedukce je přesně tím, co si představuji pod tím "špatně" :D
- Lol, aha. Zábavné ^^ Pokud patříš k lidem, kterým záleží na tom, jak jídlo vypadá, i když třeba chutná pořád stejně... Pak vím, že tě nikdy nepochopím :D
-) Huh, nechtěla bych být Japoncem, být rovnou od narození považována za součást nejchytřejšího národa, i když jsem ještě neprokázala, že k nim skutečně patřím... Oo Chm, proč se vlastně lidé nemohou rozhodnou, podle čeho se budou dělit? Začali se dělit na národy - docela chytré, podle toho, kdo kde žije... Problém je v tom, že potom už se nedělí na chytré a horší, ale na chytré národy a horší národy Oo Asi lidský svět nikdy nepochopím :D
3) Promiň, hledím na vše vlastníma očima a nenapadá mě, že by někdo mohl tvořit své názory podle toho, co je v televizi a novinách ^^
- Moment, já říkala, že jsi naivní? Oo Jestli ano, tak se omlouvám, celou dobu cítím, že já jsem tady ten naivní a ty ten naučený, hehe ^^ O to je zajímavější, jak s tebou můžu i dál hovořit, když jsi podle všeho mnohem informovanější :D
- Hm, co třeba takoví Simpsonovi? :D Už jenom to, že se tam smějí vysílat je dost dobré zaručení svobody ^^
- Ale svobodomyslně se tam vyjadřují všichni... :D
- Hm, může být pravda, že nikdo na světě nemá svůj názor, protože všechna slova někdo vymyslel a tím pádem už bylo vše, co kdy kdo řekne, řečeno. To znamená, že nikdo nemá vlastní názor, protože všichni jenom papouškujeme slova někoho jiného :D Ten někdo jiný musel být génius, vymyslet tolik slov! ^^ ALE - myslím, že si to kreslíš moc dramaticky, v Americe vážně nikoho nestřílejí xD
- Ale, pročpak ne? Myslím, že toho nemůžu vědět víc než průměrný Američan. Ve škole moc pozor nedávám, čtu samé fantasy knihy, takže to mi taky moc nepomůže a mé spojení se světem je téměř nulové. :D Kde bych proboha vzala inteligenci vyšší než má průměrný Američan? Nope, nemožné, pravděpodobně jsem ještě horší než oni :D
- Jak by je likvidovala? Mám pro tebe příklad Amerického génia ^^
http://dotsub.com/view/8faa77e7-6d84-4ed6-881a-42bf4280929f
- Proč už v tom případě nejsi dávno mrtvá, hm?! Nejsme tak úplně pod Americkou nadvládou, ale máme teď víc co dělat s nimi než s Rusy. Jsme jednoduše na straně Ameriky. Tak proč sem Američané nepřijdou a nepostřílí lidi jako jsi ty?
- Ok, možná chápu, jak to myslíš, ale pořád mi uniká, jak můžou teroristi prostě nebýt Oo To prostě vyznavači Islámu tiše sedí doma, pijí čaj a dívají se na televizi se slovy "Jejdanáčky, co si to o nás zase ti Amíci vymysleli? Že prej jsme jim něco vyhodili do vzduchu, hm? Ach, došel nám čaj! No, půjdeme ho uvařit, aspoň se trochu odreagujeme od těch Amíků."
- Ještě lepší Oo V politice se nevyznám, i když to, čím jsi se nazvala, nezní zrovna dobře :D Každopádně, zůstávám u předchozího názoru - Američané alespoň nezpůsobili světovou válku, aby mohli vládnou svým způsobem Oo
- ^^ znamená úsměv. Ve většině případů nevinný úsměv :D Podle Lary se ke mě hodí ^^
- Aha ^^ Mno, já o jejich náboženství nic nevím *lalala*
- Třeba se nebojí proto, že se musí tvářit statečně? ^^ Zdá se, že Americká vláda je především tvým nepřítelem xDD

25 Keta | Web | 21. července 2011 v 12:43 | Reagovat

Moje chyba to není, když ty napíšeš dlouhý komentář, musí být dlouhá odpověď :D

- Ano, přinejmenším by mělo být. Oba žijí ve skupinách, (měli by) oba lovit týmově, oba mají jednoho vůdce skupiny... Oba milují ^^ Proč bych v nich měla vidět rozdíl?
- Hm, po tak dlouhé diskuzi ti došlo docela brzo, že se nikdy neshodneme... :D
- Chceš-li. I když myslím, že náboženství je větší hloupost :D Život je zkouškou odvahy naší duše, při níž nás chrání andělé. :-D
A tím něčím více máš na mysli to, že by se člověk měl během života zdržovat takovou zbytečností jako je umění? :D Nebo že by měl poznávat fakta o světě, ve kterém žije, aby pak stejně umřel a k ničemu mu to nebylo? xD
- Láska je to, čeho musíme v životě dosáhnout. ^^ Je těžké lidi milovat i přes vše, co dělají, jenže život nemůže být snadný, je to, konečně, zkouška. A právě proto se tolik zlobím, že nenávidíš. Nenávist je tahák při zkoušce, úleva pro ty, co jsou příliš zbabělí na to, aby se postavili překážce ^^ Myslím, že to chápeš stejně - ti, co přežijí, jsou silnější než ti, co spáchají sebevraždu. Pokud jsi dost silná, abys dokázala milovat i přes všechy útrapy, pak můžeš mít zkoušku za jedna. ^^ V tom spočívá to, o čem mluvím. ^^
- Nechci být drzá, ale tvůj pohled na duši, je jak tak koukám zcela "mozkový" :D
- Láska nevyjímá z řady :D Protože jak tě může vyjmout z řady, že tě miluji (hehe, příklad, ale ano, miluji tě ^^), když stejně jako tebe miluji i zbytek řady? Matka Příroda taky miluje všechny, nikoho nevyjímaje. :-D
- Ale všechno maso se získává stejně, ať už se nakonec upraví do jakékoli podoby Oo
- Tak si tu chytrost užijte, stejně chytrolíny nemám ráda :D
- Jenže to je to - pravděpodobnost neexistuje, hehe :D
- Hah, já už se bála, že mluvím s živým rádiem ^^
- Píšeš taky někdy zajímavé slohovky? (Když budu tak troufalá a odběhnu od tématu :D)
- Jop, tak se omlouvám :D
- Mám je schované někde v hlavě, hned za poličkou s obrázky růžových poníků ^^
- Taky mě to udivuje, nečekala jsem, že na to taky koukáš... napadají mě dvě možnosti a) nejsi gramotná Oo; b) když se ptáš "všimla sis" ptáš se mě, zda máš pravdu, protože sama odpověď logicky neznáš Oo
:D
- Mno vidíš... Nikdo nic říkat nechce, ale zakázané to není! Proto kdyby někdo něco říkat chtěl, tak ho nezastřelí! Oo
- Hehe, já vím, to byla jen taková chvilková filozofická úvaha :D
- Hitlera sem netahej, mám z něj hrůzu ^^
- Jsem sice ještě trochu rozespalá, ale... hm, dobře, střílejí tam třeba nositelé zbrojního pasu, protože tam ho má snad každej (podle všeho, i když to nevim jistě :D)...
- a) Taky bych čekala, že to je chyták, kdyby na mě jen tak někdo promluvil. Třeba si myslela (co si pamatuju, v tom videu to byla ženská :D), že ji chtějí nachytat na to, že trojúhelník není prostorový útvar a proto nemá strany. ;)
b) Ale fakt, já taky žádný neznám Oo *rychle přemýšlí* Mno maximálně to USA :D
c) A ty myslíš, že já si to datum pamatuju, jo? :D
d) A já zase neumím používat čínský hůlky, mno, svět se nezboří Oo
e) Já taky měnu neznám. Víš jak dlouho mi trvalo pochopit, že v Americe se neplatí eurem? :D
f) Hm, toho sice znám, ale jen proto, že jsem chodila na hudební nauku xD
Takže můj výsledek: Zhruba kolem jejich úrovně, když nepočítám to poslední :D *juhú* Nepřipadám si zkreslená xD
- Mno, titul může mít jaký chce, kdo ví kde studoval ^^
- A co je v tomto případě "americká věc"? :D Já vlastně nevím, k čemu by jim to mělo být? xD
- Nejenom americké! Asi těžko bys napochodovala k Němcům do parlamentu a oznámila, že teď budeš vládnout ty a přejmenuješ se na Hitlerku. :D
- Jsem ráda, že jsem tě pobavila, hehe ^^ Možná přeci jenom začnu psát humorné knihy, vždycky jsem tvrdila, že na humor nemám talent.
Mno, mohl by to přece vědět právě z té televize ^^ Pokud by zrovna nešel vařit čaj, určitě by slyšel, jak moderátor vyšokovaně hlásá, že "další příslušníci islámského náboženství nám ublížili! Letadlo bylo zcela jistě ovládnuto teroristy, těmi zlími, z východu, víte?!" Není přeci možné, aby v televizi klidným hlasem říkali: "Není jisté, zda budova nespadla kvůli špatným základům, jejichž nestabilitu poté zveličilo letadlo, které do domu omylem vrazilo, ač mělo snahu nikoho nezranit." Jak by jim mohlo uniknout, že šlo o někoho jejich víry a prostě o někoho z nich, když se o tom tak otevřeně mluvilo Oo (Nemám sice ponětí JAK se o tom mluvilo, protože jsem nic neslyšela, ale mám docela představu... :D) Prostě - myslela bych, že je Amerika otevřeně obviní a že jim to neunikne Oo
Ten čaj jsem tipla, hehe ^^
- Hm "nacista" znám, i když význam mi uniká... Pořád to zní ošklivě :D V mém slovíku mám pod slovem "nacista" napsáno dost možná akorát "zlo" :D
- ^^ *začne zpívat andělské árie*
- Ale co když to existuje a nebojí se toho jenom proto, že se musí tvářit statečně? Takové to vůdcovské hrdinství... ^^

26 sarafína | 21. července 2011 v 14:16 | Reagovat

-A já také miluji déšť, ale nesnáším ten pocit nesvobody když já nemůžu ven a tam prší.
-Nevím přesně, zda se tam Scara ještě objeví, ale mám v plánu, že se tam objeví ty, takže.. *šeptá před Ketou* ještě než odjede Scara a Keta, tak se tam čistě náhodou objevíš Ty,Lai. Takže bych potřebovala o Tvé postavě něco málo zjistit.
-Pamatuješ si, jak jsme byly jednou spolu v chatu a byla tam i Keta a Ty jsi se mne ptala, jestli mám v Německu příbuzné? Zjistila jsem, že moje prababička byla z Německa ;-).

27 sarafína | 21. července 2011 v 15:05 | Reagovat

-Moje babička je češka, ale prababička je z Německa. A nevím, kolikjí je let, už nežije.. :-(
-A děkuji moc za popis. Snad mi to pomůže.
-Co přesně máš proti Americe? :D

28 Keta | Web | 21. července 2011 v 16:00 | Reagovat

- A to víš jak? Z nějakých pitev nebo co? :D Pes má "jinou mentalitu" pouze proto, že používá mozek a mysl přesně tak, jak by měl. Nesnaží se mozkem přemýšlet nad tím, co tady vlastně na tom světě dělá, co je to láska a tak dále...
- Hah, já žiji přítomností, ale zkrátka vím, že informace uložené do mozku zemřou společně s ním a tím pádem ztrácí na významu xD A umění je jen forma zábavy... Zábava je zbytečná, pokud svůj život nezdeformujete natolik, že vám nezbývá nic jiného než se zabavit Oo
Vědění je... ah, použiju úryvek svého žalozpěvu :D (Není to zpěv, jen úvaha, ale líbí se mi to slovo xD)

"...Jsou slepí. Slepí a hluší. A mnohem hůř.
Ztrácejí duši. Neslyší mysl. Neznají pravdu.
Jen upadají do temnot, do svého vědění, které pro svou slepotu a hluchotu nazývají svým spasením..."

- Nemít rád už je menší zločin a jsem ráda, že jsi konečně po takové době to "nenávidím" odvolala ^^
- *Lalala* Alespoň něco věděl... Prý se zabýval okultismem, tak tohle vědět mohl, no ^^
- Jedno schopni vnímat tím druhým? Proč bychom nebyli? Myslíš si snad, že mozek a mysl si jsou navzájem neviditelní? :D Nevím sice do jaké míry má mozek ponětí o mysli (mozek moc nepoužívám, hehe ^^), ale mysl mozek chápe, ví, k čemu sloužía taky rozumí své úloze. Špatné je, když lidé na mysl zapomenou, zasnou poslouchat jen mozek a nutit ho plnit i úlohu mysli...
- Lol, samozřejmě, že by mi to nebylo jedno... přece ji miluju... ale stejně jako zbytek řady. Milovala bych ostatní entity a prolévala slzy pro tu, která zmizela.
Když je každý unikát, všichni jsou stejní :D
- Já myslím, že ne. Neliší se. Oo Dobře, asi je víc různých velkochovů, protože v každém se - uh - pěstuje jiný druh masa, ale všechny jsou stejně hrůzné Oo
- Nemám ráda chytrolíny stejně jako inteligenci... Jednoduše ty, co mají rádi vědění xP
- To jo, každé rádio se přinejmenším dá vypnout ^^
- Huh, moje vypadají všechny stejně xD Stějně jako ty, které jsem uveřejnila.
- Neurazilo mě to, jen do tebe reju, protože poníci a má "genialita" se podle mě k sobě úžasně hodí ^^
- Tvá máma má skvělou představu o "rodinných seriálech" ^^
- Především by mě zajímalo, jak se to dá vymýtit... Dá se vymycovat i naopak? Juhú, co takhle, že bych vymýtila německou inteligenci? :3
- a) Mno právěže, pokud je na papíře, už je nemá, protože není 3D :D
b) Je přirozenou vlastností člověka, začít nejdřív pátrat v dálce a pak se teprve vrátit na začátek :D
c) Prosím tě, vždyť oni ví, že nejsou jediný stát na Zemi. Ale jako kdybych něco věděla o jiných státech kromě Česka? Z učebnice dějepisu si pamatuji akorát velký nadpis "Vznik USA", co se jiných států týče :D
d) Čím dále od lidskosti, tím lépe...
Moment, chceš mi tvrdit, že hranolky nejí vidličkou? :DD
e) *celá nadšená skáče do vzduchu, že se jí podařilo přimět Lai nic neříct* :D
f) Hm, já vždycky myslela, že největší génius je Mozart... Ale třeba je vážná hudba jenom nezajímá? :D Ty zase určitě neznáš všechny jejich popové interprety ^^
- Ale uměním se zabývám jen z nudy xD
- *s rozšířenýma očima a strnulým výrazem hledí na Lai* Páááni, on se nezískává studiem?
:-D Každopádně, až už studoval, kde chtěl, teď žije v Americe a tím pádem to je Američan. Stejně jsou všichni Američané přistěhovalci, z větší části z Anglie.
- Aha a jaké zájmy může provozovat takový národ? Balet? Oo Co je "Americkým národním zájmem"?
- Epitaf? *poradí se s googlem* Aha... Čekáš, že tě zastřelí? :D
- Tak děkuji za důvěru, to bude chtít pořádnou porci růžových poníků, abych byla schopná mlít dostatečně vtipné blbiny xD
- Spíš bych měla uveřejnit celou tuhle diskuzi... Obávám se, že bez toho zbytku to jen těžko někdo pochopí... ^^
- Lol, cože? Jaktože ne? Tak moment, snažíš se mě tu přesvědčit, že:
1) Americká vláda si najala teroristy
2) Ti teroristé, na přání americké vlády, shodili barák
3) Americká vláda chtěla shodit barák proto, aby to mohla hodit na muslimy (jako tu vinu, ne ten barák)
4) Poté, co je barák v přízemí, americká vláda prohlašuje, že netuší, zda to shodili muslimové.
5) ...Ehm, není to nelogické? Kdyby to chtěli shodit na muslimy, tak by to na ně shodili a rovnou je obvinili, ne? Přece to neshazovali proto, aby mohli muslimové dál v klidu pít čaj a o ničem nevědět. Oo
- Hmm, když nad tím tak přemýšlím "zlo" nezní zase tak špatně jako "nacista". "Nacista" je to nejzlejší slovo na světě, překonalo dokonce i slova "démon" a "černá magie" Oo Nazývat tvé politické vyznání zlem by tedy bylo příliš optimistické. *klepe se strachy*
- Jak se to může nacházet v jejich službách a pod plnou kontrolou, když to doma samovolně vaří čaj? Oo

29 Keta | Web | 21. července 2011 v 19:43 | Reagovat

No jo, ten modrý dess je zkrátka jako droga, obávám se, že ho už nikdy nebudu schopná změnit :D Jenže já ho chci změnit, vždyť už s mým blogem nemá téměř nic společného xD

- Ale psi jsou stejní jako my... Jenom ne tak zkažení. A my máme být stejní jako oni a nemáme být zkažení.
Prostě - kdybychom nebyli zkažení, byli bychom stejní.
- Ty o té mé "lásce" koukám nemáš ani ponětí... :(
Vědění je temnota. Vědění je pro ty, kdo začnou zvídat před tím, než si uvědomí, že už dávno ví.
- Ale zlým okultismem. Jak může být tvým idolem někdo, kdo používal černou magii? D:
- Jenže co je z pohledu lásky osobitý způsob? Myslíš, že každého miluji jiným způsobem? Oo
- Ovšem více procent je bohužel z velkochovů...
- Zlobí mě, že máš ráda vědění, ale i přes to tě miluju xD Miluju každého i přes jeho chyby... Myslím, že zatím mi zkouška života jde ^^
a) To je nové sousloví, které jsem vymyslela. :-D Znamená opak vymycování... hm, že by namycování? :D
b) Hah, už jsem se fakt bála, že dovolíš, abych si byť jen na okamžik myslela, že lze. :D
c)
1) Krok č. 1: Hm, zajímavé, všechna vážná hudba, kterou jsem kdy slyšela byla beze slov. Nepřipadla mi textově hlubší než popová hudba :D I když ráda mám obojí ^^ (Až na to, že pop se omrzí až za delší dobu :D)
Hm, četla jsem dost amerických knih a povím ti - byly úžasné ^^ O USA v nich nebyla ani zmíňka, snad kromě názvů měst... :D
Cenzura je, když je komunismus. Konec myšlenky. :D Ne, necenzurují xD
- Krok č. 2: Autor komixu Syn filozofa je Američan! ^^ *dances*
- Krok č. 3: Jak můžou mít knihy vyhraněné poselství, když si tam každý napíše, co chce? :D
Co třeba Celestínské proroctví? ^^ Jeho autor je dalším z řad amerických géniů ^^
- Krok č. 4: Jak se dá "nakazit hloupostí"? :D
Hm, když nad tím tak přemýšlím, je to vlastně dobře, že ničí tuhle "promyšlenou" společnost, o které mluvíš... Co strašného by se stalo, kdyby VŠICHNI začali pátrat po vědění! Oh my! D:
Ale my jsme jejich spojenci a nezatahují nás do války Oo Co jsem slyšela od tebe předtím, byl přece pravý opak "Zaútočte na naše nepřátele" - říkají podle tebe Američané nám. Ale kdyby nás takhle zatáhli do války a my prohráli, tak přece budeme patřit Americkému nepříteli, ne Američanům Oo
- Krok č. 5: Hm, ty vlastně víš, proč a nač přemýšlet? :D Nezní to tak špatně, když o tom mluvíš ^^ A především: naučit občany nepřemýšlet mozkem, ale myslí. ^^ Hepyend.
- a) ALE, co teda je trojúhelník, kromě toho nákresu? Oo Když uděláš 3D trojúhelník, tak to není trojúhelník, ale jehlan! :D
b) Protože neměl čas a než stihl prolistovat atlasem světových zemí, člověk s mikrofonem mu už oznámil, že "USA"...
c) Aha... Ale vždyť je to jenom taková hloupost, díky které lidé jí, i když by ji vůbec nemuseli potřebovat, kdyby žili tak jak mají xD Když všichni žijí špatně, tak proč se zlobit, že někdo hůř a někdo líp?
f) Jak to, že nejsou ničím významní? Nejsou o nic významnější než tvůj Beethoven - taky akorát složili "nějakou hudbu". Nejde říct, která hudba je lepší, je to jenom hudba. A tak se zasloužili stejně...
- Ne, neopak, byl to Američan, tvrdím já, i když může mít prvky Afričana (protože pochází z Afriky), byl to Američan :D Stejně jako u předchozího příkladu - byl to Američan, i když s částečkou Angličana :D
- Aha. Hm, co se může hodit takovému státu?
- Jistě, taky bych ráda rozumněla, co ses uráčila vyslovit... (Můžu být tak zvědavá? :D) Latinsky totiž neumím xD
- Jistě a všichni si budou stěžovat, že to je dlouhý a nechce se jim to číst! xD Hloupé na tom je, že naše diskuze není v logickém sledu, protože probíráme více témat najednou :D
- A muslimům o tom nic neřekli? Oo
- Ale muslimům to nepřišlo divné? Jako... muslimové doma v televizi neviděli, jak Američané v davovém šílenství mávají praporky "Pryč s muslimy, shodili nám barák"? Nebo snad muslimové přistoupili na jejich hru, protože "nevědí o každém ze svých, co právě vyvádí" a tak i oni uvěřili, že to shodil jeden z nich?
- Já zkrátka a dobře taky ne :D Ani nevím, co to slovo znamená a i přesto z něj mám hrůzu ^^ Asi instinkt...
- Takže jedni muslimové pracují pro Američany proti ostatním muslimům a ostatní muslimové o tom neví? Oo

30 Sarafína | 21. července 2011 v 21:38 | Reagovat

-Vědecky? Hmm.. Nevěděla jsem, jak to napsat, tak jsem použila tuto metodu xD.
-Nevadí Ti ty otázky ohledně Ameriky? Já viděla Vaši debatu o Americe s Ketou, tak mi neubránilo se zeptat.
-Já o žádném špatném přístupu ke zvířatům nevím, což znamená, že jsem o Americe nečetla ale Ty ano a přitom je nesnášíš :D.
-Odkud Tvá postava Lai pochází? Máš nějakou zemi jako Keta Lilta Näre, nebo já Green Empire?

31 Sarafína | 21. července 2011 v 22:36 | Reagovat

-Nevadí? Hmm.. V tom případě bych se chtěla zeptat-Co přesně je náznak toho, že Američani týrají zvěř??
-Zajímavé "Jméno" země.A jak vypadá? Kromě toho, že se tam vlní tráva xD. Řekni nějaký biotop a já se přizpůsobím ;).

32 Keta | Web | 22. července 2011 v 12:09 | Reagovat

S tou skupinkou se na mě neobracej, tu vymyslela Sarafi, takže veškeré stížnosti prosím směřuj na ní! :D

33 Keta | Web | 22. července 2011 v 13:09 | Reagovat

- Naše mysl zná všechny informace, které pro život potřebujeme. Jenže lidé si to ani neuvědomili a začali cpát nepotřebné a nesprávné informace do mozku.
Proto když jdu a vidím strom, mozek jen naučeně oznámí "Strom", zatímco mysl mi řekne "Nádherná živá bytost"...
- Co takhle, že by se o ni nemohl zajímat z toho důvodu, že kontakt s démony špiní duši? (ne, nemyslím to z toho křesťanského hlediska, jen jako frázi, kterou ráda používám :D) Co když se zabil kvůli nim? (kvůli démonům)
- Dobrá, může být, ovšem vrátíme-li se k původnímu tématu, plyne z toho to, že jsou si všichni rovni - i tupý povaleč a univerzitní profesor - a že mám tedy pravdu. ^^
- Jo, to bude ono. Jsem geniální češtinář, že? xDD
- Dobrá, dobrá :D Věděla jsem, že tím vyprovokuji podobnou bouři slov, ale něco takového jsem nečekala xD Já vím, že ve vážné hudbě nejsou slova potřeba. (A moc z té se slovy jsem neslyšela :D)
- Výjimka. - To je k těm knihám? :D Tak já jsem četla mnoho vyjímek? xD Upřímně si nepamatuju jedinou německou knihu, která by se mi líbila... Zato těch amerických bylo hodně... :D
- Ale já napsala "když"! Tím jsem samozejmě myslela doprovodný jev! ^^
- Předpokládám, že ano; člověk, který je schopen dělat tak úžasný komix o tak úžasných věcech musí mít větší inteligenci, než jak to líčíš :D
- Jak, nesmí? Každý spisovatel si napíše své a nikdo ho nekontroluje Oo
- Hm, nad tím "i" jsem přemýšlela, ale to je fuk, nechtělo se mi to jít hledat do knihovny xD
Ach ne, neuvěřitelné, tys tu knihu nečetla?! Ale to je ten nejlepší důkaz americké inteligence, je to jedna z nejlepších knih na světě! Ukazuje zcela nový pohled na svět, píše se tam dokonce o tom, jak otevřít své třetí oko! ^^
- Ale takové představy se nemusíš obávat. Jak jsi jednou napsala - kdyby nebylo Američanů, svět by nespěl k zániku. Sice je to trochu přemrštěná představa, ale stačí - nemusíš se té představy bát, svět skončí dřív, než k něčemu takovému dojde a všichni budeme šťastní ^^
- Evropa má nějaké čelo? :D Já myslela, že každý stát má vlastní vládu a žádná vláda není vyšší než ostatní xD
- Tak to je správně. Používají instinkty tak, jak mají. Pokud nepřemýšlí ani mozkem, ani myslí, je to lepší, než kdyby nutili přemýšlet mozek. ^^ Když neděláš nic, alespoň neuděláš chybu.
- Ale - hah - jsou snad zákony na to, jak se používá vidlička? Co když vymysleli nový osvědčený způsob? :D Ať si ji proboha používají, jak chtějí xD
- Nene, moment, počkat. Tamto bylo jen o textu. Ale ať už ta hudba má text, nebo ne, není o nic lepší.
A - mám dotaz - dá se na toho tvého Beethovena tančit? Neumím si představit sama sebe tančit na vážnou hudbu... (Tedy, tančit ve smyslu toho úžasného, energického tance, na který nejsou zákony, kdy se prostě jenom poddám rytmu hudby a pohybuji se společně s ní. Žádné kroky, ani otočky. ^^) Protože se zdá, že v tomhle ohledu zase trumfne pop Beethovena. :D
- Vidíš, myslela bych, že když někdo žije v USA, hned mu začne klesat IQ, nebo ho hned zastřelí či uvězní, pokud se prokáže jako dostatečně chytrý. Takhle jsi to přece popisovala, ne? Ať už přišel z Anglie, nebo z Afriky, pokud žije v Americe, nesmí být chytrý, neříkalas to tak? :D
- Jistěěě, Německo vůbec nepotřebuje peníze. A Německo ani trošilinku netouží po moci, v životě by ho nenapadlo chtít moc, proč taky, že? Způsobuje světové války jen tak pro nic za nic, ani v nejmenším z touhy po moci.
- Hm, to jsi vymyslela sama, nebo to už někdo řekl? Mám totiž pocit, že jsem to už někde slyšela :D Ale máš dobré, že už víš, co v případě potřeby říct... xD (A to zamumlání bude proto, aby byli lidé zvědaví a pídili se po tom, co to tam ta Lai brblala, že? Abys byla slavnou osobností, po jejíchž posledních slovech se stále pátrá... xD
- No vida, takže pokud i oni sami věří, že to udělal někdo z nich, jaké máš právo obviňovat Americkou vládu? :D
- Aha, takže někdo, kdo myslí jen a jen na stát? Uh, to musí být hrůza, myslet jenom na stát Oo Na nějakou abstraktní skupinu lidí...

34 Pavel | Web | 22. srpna 2011 v 21:16 | Reagovat

Ale ne, pobyt v USA nemá na IQ vliv ;-)
http://recepty-na-vareni.blog.cz/

35 Alex | 24. srpna 2011 v 9:37 | Reagovat

Dobrý den Admine/Adminko psala jsem vám na email anna.pichnerova svuj pribeh ceka az mi odepisete dekuju.

36 kukydendu | E-mail | 18. prosince 2011 v 18:54 | Reagovat

nevěřim

37 HAAS | Web | 18. ledna 2015 v 17:28 | Reagovat

Pokud alespoň něco víte o hadech, tak si budete jistí tím, že nějaký třicetimetrový had v řece na Borneu prostě nemůže existovat. Obě fotky jsou jasné podvrhy, někdo prostě chtěl vyvolat poplach mezi lidmi dosazením obrázku hada do krajiny. Na ty obrovské jezerní hady se taky nedá věřit-dnes je největším hadem světa krajta mřížkovaná, největší exemplář měřil skoro 10 metrů, a o příčku největšího hada soupeří tato krajta s anakondou velkou. Říká se, že možná žijí i devítimetrové anakondy, a nikdo si není zcela jist, který z těchto dvou hadů je větší. Ale aby existoval třicetimetrový had? To je něco naprosto nemožného, navíc ještě v takové oblasti, jakou je Borneo.

Pokud nějací vodní hadi opravdu existují, tak jsou to veškeré druhy, které známe, jen ne tyto.

38 adela frnkova | E-mail | 30. března 2015 v 19:32 | Reagovat

je nebespecný a hrize

39 Vinalia | Web | 28. září 2016 v 7:02 | Reagovat

půjčky ostrava hotově dnes :-(

40 MaikelN | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:25 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

41 FloydEnese | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 1:17 | Reagovat

ankeny hy vee drugstore  <a href=http://ritalinonline.mysites.nl/>ritalin kopen amsterdam</a>  doctor who sonic screwdriver of the 10th doctor

42 AugustBat | E-mail | Web | 16. února 2017 v 2:31 | Reagovat

img friendly internal medicine residency programs  <a href=http://qsymiaonline.aircus.com/>buy qsymia cheap</a>  pills to improve memory

43 RogerGab | E-mail | Web | 25. září 2017 v 23:08 | Reagovat

app downloader for android tablet  <a href=http://tafil.1apps.com/>tafil online kaufen</a>  healthcare jobs in denver

44 RogerGab | E-mail | Web | 26. září 2017 v 20:41 | Reagovat

pain management doctors in delaware  <a href=http://blogscat.com/a/trankimazin>comprar trankimazin 2 mg</a>  pharmacy benefit management industry

45 Colinjaw | E-mail | Web | 18. října 2017 v 18:53 | Reagovat

acai berry cleanse pills  <a href=http://reductil.footeo.com/>http://reductil.footeo.com/</a>  health care reform law

46 Colinjaw | E-mail | Web | 19. října 2017 v 11:56 | Reagovat

coffee weight loss pill  <a href=http://tenuate.iconosites.com/>http://tenuate.iconosites.com/</a>  alternative medicine for adhd

47 Peterunifs | E-mail | Web | 29. října 2017 v 17:07 | Reagovat

electronic tablets for kids  <a href=http://qsymia.luvbirds.com/>http://qsymia.luvbirds.com/</a>  order viagra online without a prescription

48 Carmenzes | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 0:46 | Reagovat

penn state health services  <a href=http://modafinil.oneminutesite.it/>modafinil.oneminutesite.it</a>  high blood pressure cold medicine

49 BernardODORP | E-mail | Web | 16. března 2018 v 0:18 | Reagovat

kingdom college of natural health  <a href=http://tramadol.forumcrea.com>tramadol.forumcrea.com</a>  treating adhd without drugs

50 RobertMat | E-mail | Web | 16. března 2018 v 20:26 | Reagovat

acer iconia tablet a100  <a href=http://tramadol.forumcrea.com>tramadol.forumcrea.com</a>  united health care provider login

51 RobertMat | E-mail | Web | 17. března 2018 v 22:49 | Reagovat

uga college of veterinary medicine  <a href=http://tramadol.forumcrea.com>tramadol.forumcrea.com</a>  white circular pill 512

52 RobertMat | E-mail | Web | 18. března 2018 v 18:46 | Reagovat

order ventolin no prescription  <a href=http://zolpidem.alloforum.com>zolpidem.alloforum.com</a>  native american medicinal plants

53 RobertMat | E-mail | Web | 19. března 2018 v 15:40 | Reagovat

counselor education doctoral programs  <a href=https://saxenda.1minutesite.co.uk>saxenda.1minutesite.co.uk</a>  health insurance quotes online

54 RobertMat | E-mail | Web | 26. března 2018 v 12:21 | Reagovat

windows 8 tablet sony  <a href=http://modafinil.forums-free.com>modafinil.forums-free.com</a>  easiest doctor to become

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama